שבוע אימונים 04 אומנויות לחימה - אקבן נינג'יטסו

נכתב ע"י יוסי שריף

שבוע רביעי באומנויות לחימה

סרטונים נוספים יתווספו במהלך השבוע (4.4.2021-8.4.2021) בהתאם לעקרונות התנועה וניהול - הרגש שלפני הרגש - בקרב ובמצב קיצון, נשלב בשבוע זה תרגול נפילה ואוקמי (בהדרגה ובזהירות) במצבים מעט יותר מאתגרים ונלמד הטלה נוספת.

אל יסודות הסבאקי בהתקפה שלמדנו בשבוע הקודם נוסיף את עבודת הידיים המתקדמת שלמדנו בשנה שעברה (יש להביא כפפות איגרוף).

לא נזניח את הקצה העליון של המיומנות, היכולת לשלוט בקרב בעזרת רמת אלימות נמוכה, ונלמד בריח נוסף.

סרטוני טכניקות הלחימה הנוספות השבוע באקבן תל אביב ואקבן רמה״ש

מעבר זורם מהתגוששות להטלה ולנפילהאימון נגד ראיית מינהרה לשדה ראיה רחב באמצעות סבאקישימוש בצעד אחורי להטלת גנסקי להטלת קושי נגהאושירו ארוקי עם מרפק, צעד אחורי ואחריו תרגול צעד צקיתירגול בעיטה ואוסוטו גריקושי נגהאומוטה שטובריח כתף, או גיאקו (טקי אוטושי)תכנון שנת אימונים

  • שנת האימונים הנוכחית מתוכנת בהתאם לשיטת תכנון האימונים של הפירמידה המתודית ולתוכנית הכושר של אקבן. בכל שבוע יתווספו טכניקות בוידאו המפרטות את השיעור .
  • באקבן מתאמנים מאז 1986, וותיקים רבים מתאמנים מעל עשרים שנה ואליהם מצטרפים בוגרים חדשים לקבוצה שבה תורמים הוותיקים למתאמנים החדשים הנחיה ובטיחות. תוכנית האימונים של אקבן היא מחזורית, ניתן להצטרף במהלך השנה גם באמצע התוכנית, ולהשלים אימונים בעזרת החגורות השחורות.

רקע לאימוני אומנות לחימה באקבן

באקבן לומדים אומנויות לחימה כדרך חיים. דרך חיים משמעה אימון לאורך עשרות שנים. זה מחייב אותנו ללמוד מהי תנועה נכונה, מהו אימון נכון וכיצד מפתחים ושומרים על כושר גופני מעולה כדרך חיים וכמעטפת בטיחות ללחימה. בנוסף, אנו מדגישים ויסות רגשי שהוא תוצאה של המשמעת הפנימית הנרכשת באימון. כל אחד מהמתאמנים בדוג׳ו תל אביב ודוג׳ו רמת השרון מקבל תוכנית אימונים אישית ויעוץ מיוסי שריף. אם הינך מתאמן ניתן להתקשר או לשלוח הודעה. אם אינך מתאמן רשום ואתה צריך ייעוץ והכוונה כתוב אלינו: akban[at]akban.org

קישורים לאימוני השנה הראשונה בנינג'יטסו

List of Ninjutsu training weeks

קטגוריה: