תנאי שימוש

תנאי שימוש

שלום לכם,

השימוש באתר אקבן בעברית, יפנית ואנגלית מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש של האתר. אם אינך מסכים לתנאי שימוש אלו, כולם או מקצתם, אינך יכול לעשות שימוש באתר זה ובתכנים המוטמעים בו לכל מטרה שהיא. בוני האתר שומרים לעצמם את היכולת לעדכן ולשנות את תנאי השימוש האלו, מזמן לזמן, ללא הודעה מראש. תנאים אלו יקבלו תוקף מרגע שנכתבו באתר.

האימון באומנויות לחימה הוא מסוכן ועלול לגרום למוות, נכות או פציעה קשה וכתוצאה מחלק מהפציעות האפשריות לאבדן יכולת עבודה.

המידע באתר זה המתייחס למורים, מדריכים, שיעורים וחוגים ניתן כאן כשרות חינם, חלקו אינו מעודכן ומתייחס לאימונים ומאמנים שהיו פעילים לפני שנים רבות, בזמן כתיבת הטקסטים. תוכן האימונים אינו תחת פיקוחו של בוני האתר. בוני האתר אינם נמצאים בקבוצות השונות של אומנויות הלחימה בישראל ובעולם ואין להם כל דרך לפקח על הבטיחות והתכנים של אומנויות הלחימה השונות והמדריכים המופיעים באתר. שמות המדריכים ניתנים כשרות חופשי למשתמשים באתר.

אין להשתמש בכל חלק של האינפורמציה ללא פיקוח מדריך או פזיותרפיסט מוסמך. תוכניות הכושר ניתנות כשרות למשתמשי האתר ויש חובה לעבור בדיקה גופנית מקדימה ולקבל אישור רפואי לעיסוק בסופרט לפני התחלת תקופת אימונים. אנו ממליצים על בדיקה תקופתית רפואית בזמן תקופת האימונים. תוכניות הלחימה והתכנים המופיעים בהן נועדו להעשרה בלבד ויש להתאמן אך ורק אצל מדריכים מוסמכים.

אין להשתמש במידע, בתכני המדייה ובתמונות באתר ללא אישור מפורש בכתב של בוני האתר.

לפני שימוש באתר עליך להסכים כי

אתר אקבן הוא שרות חינם ואתר קהילתי שבו מידע על אימון ואומנויות לחימה מכיל גם דעות אישיות של אנשים רבים שחלקן סותר, אינו בדוק ולחילופין, אינו מדויק.

כל שימוש בתכנים שבאתר חייב להעשות בפיקוח מדריך מוסמך, ובתוכניות הכושר - פיזיותרפיסט מוסמך.

כל תקופת אימונים מחייבת בדיקה רפואית מלאה ואישור רופא לעיסוק בספורט - ללא אישור רופא אין לעסוק בספורט ובאומנויות לחימה. בתוך תקופת האימונים יש לעבור בדיקה רפואית שנתית לביקורת כללית ועיסוק בספורט.