שבוע אימונים 16 אומנויות לחימה - אקבן נינג'יטסו

נכתב ע"י יוסי שריף

בשלושת השבועות האחרונים עשינו דר��לים ופרקנו קאטות למרכיבים. פרוק קאטות למרכיבי קיהון ועבודה על המרכיבים האלו עוזרת לנו להתמקצע בחלק המורכב של הקאטה. כעת אנחנו חוזרים לקאטות שנראות רחוקות אבל יש להן נושא משותף. בנוסף נכיר גם קאטה מורכבת יותר, סייטו, שתכין אותנו לשבועות הקרובים.

פרוק של קאטת קוטופרוק של קאטת טורה-אוטורה-אוקוטושינסן (או שיסן)סייטותכנון שנת האימונים

  • שנת האימונים הנוכחית מתוכנת בהתאם לשיטת תכנון האימונים של הפירמידה המתודית ולתוכנית הכושר של אקבן. בכל שבוע יתווספו טכניקות בוידאו המפרטות את השיעור .
  • באקבן מתאמנים מאז 1986, וותיקים רבים מתאמנים מעל עשרים שנה ואליהם מצטרפים בוגרים חדשים לקבוצה שבה תורמים הוותיקים למתאמנים החדשים הנחיה ובטיחות. תוכנית האימונים של אקבן היא מחזורית, ניתן להצטרף במהלך השנה גם באמצע התוכנית, ולהשלים אימונים בעזרת החגורות השחורות.

רקע לאימוני אומנות לחימה באקבן

באקבן לומדים אומנויות לחימה כדרך חיים. דרך חיים משמעה אימון לאורך עשרות שנים. זה מחייב אותנו ללמוד מהי תנועה נכונה, מהו אימון נכון וכיצד מפתחים ושומרים על כושר גופני מעולה כדרך חיים וכמעטפת בטיחות ללחימה. בנוסף, אנו מדגישים ויסות רגשי שהוא תוצאה של המשמעת הפנימית הנרכשת באימון. כל אחד מהמתאמנים בדוג׳ו תל אביב ודוג׳ו רמת השרון מקבל תוכנית אימונים אישית ויעוץ מיוסי שריף. אם הינך מתאמן ניתן להתקשר או לשלוח הודעה. אם אינך מתאמן רשום ואתה צריך ייעוץ והכוונה כתוב אלינו: akban[at]akban.org


נ

קישורים לאימוני השנה הראשונה בנינג'יטסו

List of Ninjutsu training weeks

קטגוריה: