שבוע אימונים 14 אומנויות לחימה - אקבן נינג'יטסו

נכתב ע"י יוסי שריף

תוך שימת דגש על נחיתה רכה ואוקמי תקין, אנו משלבים את כישורי הזרימה שנלמדו בשבועות הקודמים כדי לשפר בעדינות את הטלות קובי נגה, אוסוטו גרי ואת הבריח של אורה אוני קודאקי כדי ללמוד תרשים זרימה אפשרי מטכניקות אלו.

תרגול גלגולים ונפילות בסיסי באקבןקובי נגה מתוך אחיזת ׳שניים על אחד׳קובי נגה מתוך קוזושי ואוצ׳יקומישימוש בדאקן כדי לבצע קובי נגה אוצ׳יקומיתזמון חמישי בקובי נגהאורה אוני קודקיאוסוטו גריאוסוטו גקהתכנון שנת האימונים

  • שנת האימונים הנוכחית מתוכנת בהתאם לשיטת תכנון האימונים של הפירמידה המתודית ולתוכנית הכושר של אקבן. בכל שבוע יתווספו טכניקות בוידאו המפרטות את השיעור .
  • באקבן מתאמנים מאז 1986, וותיקים רבים מתאמנים מעל עשרים שנה ואליהם מצטרפים בוגרים חדשים לקבוצה שבה תורמים הוותיקים למתאמנים החדשים הנחיה ובטיחות. תוכנית האימונים של אקבן היא מחזורית, ניתן להצטרף במהלך השנה גם באמצע התוכנית, ולהשלים אימונים בעזרת החגורות השחורות.

רקע לאימוני אומנות לחימה באקבן

באקבן לומדים אומנויות לחימה כדרך חיים. דרך חיים משמעה אימון לאורך עשרות שנים. זה מחייב אותנו ללמוד מהי תנועה נכונה, מהו אימון נכון וכיצד מפתחים ושומרים על כושר גופני מעולה כדרך חיים וכמעטפת בטיחות ללחימה. בנוסף, אנו מדגישים ויסות רגשי שהוא תוצאה של המשמעת הפנימית הנרכשת באימון. כל אחד מהמתאמנים בדוג׳ו תל אביב ודוג׳ו רמת השרון מקבל תוכנית אימונים אישית ויעוץ מיוסי שריף. אם הינך מתאמן ניתן להתקשר או לשלוח הודעה. אם אינך מתאמן רשום ואתה צריך ייעוץ והכוונה כתוב אלינו: akban[at]akban.org

קישורים לאימוני השנה הראשונה בנינג'יטסו

List of Ninjutsu training weeks

קטגוריה: