שבוע אימונים 06 אומנויות לחימה - אקבן נינג'יטסו

נכתב ע"י יוסי שריף

שבוע שישי בשנת האימונים

זרימה, מגע, שמירה על מרכז כובד וטכניקה מול התנגשות ימשיכו איתנו לתוך השבוע השישי. בשבוע זה נתחיל להוסיף קאטות מזרם הלחימה של שיטת טקאגי. השבוע אלו יהיו מספר קאטות מייצגות מתוך רובד הבסיס של הג'יאו ג'יטסו של שיטת זו - רובד שודן אומוטה גטה.

נחזור שוב כמובן על יסודות קודמים מתוך שבוע אימונים 5.


סרטוני טכניקות הלחימה הנוספות השבוע באקבן תל אביב ואקבן רמה״ש

מודעות אחורית וזרימהתרגול מרחק, התנגשות ובריח - יוסי שריףנספח טכניקות לאחיזת בגד - יעד בן דודאויקקה דורידו גאשיהיזה גורומהיוי גיאקויוקי צ׳יגאימונה דוריקיוטו קאטההשבוע ילמדו הטכניקות הבאות

  1. אויקקה דורי
  2. דו גאשי
  3. היזה גורומה
  4. יוי גיאקו
  5. יוקי צ'יגאי
  6. קטה מונה דורי
  7. קיוטו נו קאטה
  1. טכניקות דטאנט S1, בשילוב עם B1

תכנון שנת האימונים

  • שנת האימונים הנוכחית מתוכנת בהתאם לשיטת תכנון האימונים של הפירמידה המתודית ולתוכנית הכושר של אקבן. בכל שבוע יתווספו טכניקות בוידאו המפרטות את השיעור .
  • באקבן מתאמנים מאז 1986, וותיקים רבים מתאמנים מעל עשרים שנה ואליהם מצטרפים בוגרים חדשים לקבוצה שבה תורמים הוותיקים למתאמנים החדשים הנחיה ובטיחות. תוכנית האימונים של אקבן היא מחזורית, ניתן להצטרף במהלך השנה גם באמצע התוכנית, ולהשלים אימונים בעזרת החגורות השחורות.

רקע לאימוני אומנות לחימה באקבן

באקבן לומדים אומנויות לחימה כדרך חיים. דרך חיים משמעה אימון לאורך עשרות שנים. זה מחייב אותנו ללמוד מהי תנועה נכונה, מהו אימון נכון וכיצד מפתחים ושומרים על כושר גופני מעולה כדרך חיים וכמעטפת בטיחות ללחימה. בנוסף, אנו מדגישים ויסות רגשי שהוא תוצאה של המשמעת הפנימית הנרכשת באימון. כל אחד מהמתאמנים בדוג׳ו תל אביב ודוג׳ו רמת השרון מקבל תוכנית אימונים אישית ויעוץ מיוסי שריף. אם הינך מתאמן ניתן להתקשר או לשלוח הודעה. אם אינך מתאמן רשום ואתה צריך ייעוץ והכוונה כתוב אלינו: akban[at]akban.org

קישורים לאימוני השנה הראשונה בנינג'יטסו

List of Ninjutsu training weeks

קטגוריה: