שבוע אימונים 03 אומנויות לחימה - אקבן נינג'יטסו

נכתב ע"י יוסי שריף

שבוע שלישי בשנת האימונים

(דף זה מתעדכן בוידאו נוספים שיצולמו השבוע 22-27.3.2021) בשבוע זה נוסיף בעיטה, בריח והטלה אבל חשוב מכך, נלמד כיצד לבנות אימון מתוך טכניקות השיעור כדי לתרגל בבית ובנסיעות. נלמד כיצד לנתב את הקשב בנשימה למספר מקומות ולא רק לאחד ונתחיל הרד ריסט דטאנט. נחזור על יסודות מתוך שבוע אימונים 1 ושבוע אימונים 2 (למדנו עד עתה כיצד להרגיש את היריב ללא מבט, כיצד ליפול לאחור בנוחות וגם תנועת בסיס להתחמקות והתקפה, שתי בעיטות, שני בריחי כף יד ושתי הטלות).

  1. טכניקות דטאנט ראשונה B1

סרטוני טכניקות הלחימה הנוספות השבוע באקבן תל אביב ואקבן רמה״ש

כיצד להתאמן על עמידה ותנועה נכונה בהתקפהמה מאפיין הטלת אוצ׳ימטה של נינג'יטסואיך לשפר את הגמישות של בעיטת דחיפההטלת אוצ׳ימטהפריקת כתף אודה גרמהאושירו גרי - בעיטה לאחורגלגול לאחורבלימת נפילה לאחור

  • שנת האימונים הנוכחית מתוכנת בהתאם לשיטת תכנון האימונים של הפירמידה המתודית ולתוכנית הכושר של אקבן. בכל שבוע יתווספו טכניקות בוידאו המפרטות את השיעור .
  • באקבן מתאמנים מאז 1986, וותיקים רבים מתאמנים מעל עשרים שנה ואליהם מצטרפים בוגרים חדשים לקבוצה שבה תורמים הוותיקים למתאמנים החדשים הנחיה ובטיחות. תוכנית האימונים של אקבן היא מחזורית, ניתן להצטרף במהלך השנה גם באמצע התוכנית, ולהשלים אימונים בעזרת החגורות השחורות.

רקע לאימוני אומנות לחימה באקבן

באקבן לומדים אומנויות לחימה כדרך חיים. דרך חיים משמעה אימון לאורך עשרות שנים. זה מחייב אותנו ללמוד מהי תנועה נכונה, מהו אימון נכון וכיצד מפתחים ושומרים על כושר גופני מעולה כדרך חיים וכמעטפת בטיחות ללחימה. בנוסף, אנו מדגישים ויסות רגשי שהוא תוצאה של המשמעת הפנימית הנרכשת באימון. כל אחד מהמתאמנים בדוג׳ו תל אביב ודוג׳ו רמת השרון מקבל תוכנית אימונים אישית ויעוץ מיוסי שריף. אם הינך מתאמן ניתן להתקשר או לשלוח הודעה. אם אינך מתאמן רשום ואתה צריך ייעוץ והכוונה כתוב אלינו: akban[at]akban.org

קישורים לאימוני השנה הראשונה בנינג'יטסו

List of Ninjutsu training weeks

קטגוריה: