יוסי שריף

יוסי שריף

לפרטים אפשר להתקשר ליוסי 052-5108747 או לשלוח מייל [email protected]

יוסי שריף (Yossi Sheriff) הוא מורה, סיסאדמין והכותב של אתר www.akban.org. מסביב לליבת תרגול והדרכת אומנות לחימה מקיים יוסי שריף מערך ידע מקצועי החוקר, ומפרסם בעברית, אנגלית ויפנית, מתודולוגיה של עימות, התמקדויות טכניות מקצועיות ומערכי כושר אזרחי וכושר קרבי.

יוסי שריף ייסד את אקבן כמקום מחקר ואימון בסטנדרט הגבוה ביותר בשנת 1986. מאז הוסמכו אצלו כמאה חגורות שחורות ונפתחו מרכזי אימון בארץ ובחו”ל.  בעזרת הכלים המחקריים שפותחו על בסיס מודל “הפירמידה המתודית”, ייסד יוסי שריף את ארגון דטאנט לניהול ומניעת עימותים. ארגון המספק סדנאות נגד אלימות לכוחות ביטחון ושרותי ייעוץ למוסדות וארגונים בארץ ובחו״ל. תלמידי אקבן עוברים גם הם הכשרות של דטאנט.

שריף למד נינג’יטסו, הגנה עצמית ואומנות לחימה משולבת במשך כארבע עשרה שנים אצל דורון נבון, והוא מאמן משנת 1984. את דרגת חגורה שחורה דאן 5, קיבל יוסי שריף מידי מסאקי הצומי בשנת 1991 ויחד איתה הסמכת הדרכה בכירה – שידושי. יוסי הוא מדריך מוסמך של בוג’ינקאן יפן.

בבית הספר למאמנים ומדריכים של מכון וינגייט סיים שריף קורס “מאמני אומנויות לחימה בכירים” בסוף שנות ה-90. שריף מתגורר במרכז הארץ ומאמן בירושלים, בתל אביב וברמת השרון.

במהלך השנים סיים שריף לימודים לתואר פיזיותרפיסט מוסמך (B.P.T), באוניברסיטת תל אביב ובנוסף לימודים לתואר ראשון בפילוסופיה (BA) באוניברסיטת תל-אביב. שריף הוא חובש קרבי מוסמך ומנוסה, למד הדרכת קבוצות בקורס מורי פלדנקרייז בתל אביב והתאמן באומנויות לחימה ותנועה רבות בסין, יפן ואירופה.

בשנת 2005 הוציא ספר שירים ראשון.

שריף סיים בשנת 1981 קורס טיפוס צוקים במועדון האלפיני הישראלי ומנסה לא ליפול מאז.

בצבא שרת כחייל קרבי, השתתף בלחימה במלחמת לבנון הראשונה ובסיום שירותו קיבל את אות מצטיין הנשיא על תפקידו בתכנון מערך חדש לפינוי ודיווח בחיל הרפואה.

לשריף גישה המשלבת יעילות קרבית, כושר ותנועה נכונה – כל זאת עם חיוך רחב והרבה סבלנות.

יוסי שריף google+

את יוסי שריף ניתן להשיג תמיד בטלפון:052-5108747 או במייל שלו: [email protected]

ניהול עימות, כושר גופני, פיזיותרפיה, נינג’יטסו

לייעוץ כושר אישי ושיקום לאחר פציעה שלח מייל או התקשר ליוסי שריף, לטלפון 052-5108747

מחקר וכתיבה באנציקלופדיה ללחימה ותנועה

מאמרים אחרונים של יוסי שריף בבלוג