איך להתאמן לבד - גרעין אימונים עצמאי

כיצד יכול תרגיל קטן לבנות כוח רצון?

"החלטה אינה מקל קסמים". צריך להחליט בגבולות היכולת שלנו, לדחוק בחוכמה את הגבולות אבל לא לפנטז. למרות שאפשר להתחיל בשלוש שעות התחל בהרבה פחות. גם כשאין זמן יש זמן לגרעין אימונים עצמאי. גרעין אימונים הוא עמיד וניתן לביצוע בכל יום דווקא בגלל שהוא מינימלי. תן לעצמך יום מנוחה אחד בשבוע. בסוף ההכנה מתאמנים הרבה יותר משעה ביום אבל כדי להתחיל, כדי ליצור שיגרת אימונים חסינת אש, צריך מינימום של כמה דקות ולא לרדת ממנו. הגרעין הוא שכיבת סמיכה. פשוט. חזרה אחת ביום היא המינימום שצריך לבצע - לא משנה מה. זהו הביטוי המעשי של "גרעין אימונים עצמאי" - לא משנה מה.

מתי מתחילים את גרעין האימונים היומי?

מה השאלה? עכשיו ! עזוב הכל ובצע שכיבת סמיכה אחת. כדי להפוך מחשבה למעשים, עושים. הסכמות יש לקיים.
מהדקה הזו, מהגרעין הקשה, בונים אימון לכל החיים.

כשמבצעים שכיבת סמיכה אחת, לא יותר, רואים כמה קל לתחזק גרעין אימונים. למחרת בבוקר, כל בוקר חוץ מיום מנוחה, מבצעים לפחות חזרה אחת. כמובן, לפי הטבלה! לא מאיצים את קצב ההתקדמות של הטבלה, זו רק ההתחלה.

את היסוד שעליו תעמוד ההכנה, אתה בונה התמדה. בשביל הגרעין ההתחלתי מספיק תרגיל אחד.

מהדקה הזו, מהגרעין הקשה, אתה בונה אימון לכל החיים. אם התנאים לא יאפשרו לך את האימון הארוך, האימון שהוא המטרה שלך, עדיין תוכל לבצע גרעין אימונים עצמאי. כך תחדש בכל יום את כוח הרצון ואת המחויבות שלך למטרה. כל יום.


אגדות כצ"ש - "אימון אינו אופציה".

באימון הכנה לצה"ל הסתכלנו על ד. הולך לו לאיטו. כשהוא הגיע ראינו שיש לו יד מגובסת.

"מה קרה לך?"

"שברתי את היד אתמול בגלל איזה טמבל בכדורסל".

"ומה אתה עושה כאן?" שאלנו אותו, "אתה צריך לנוח. אין מצב שאתה יכול להתאמן". "כן, אני יודע", הוא ענה וזכה לתהילת עולם, "אני רק מסתכל. לא רציתי להפסיד אימון."

שכיבות סמיכה באימון