מקצועיות ותחקור

חולצת 100 קרבות נינג'יטסו - אקבן
ראשית ערכים, אחר כך מקצועיות. או במילים שלנו: "קודם כל בן אדם וכשצריך — לוחמת או לוחם".

אימון, אימון ושוב פעם אימון. אנחנו מלמדים כיצד להפוך ללוחמות ולוחמים חזקים השולטים במגוון רחב של תחומי לחימה ומחשבה. הדרך לשם היא אימון, שבוע אחר שבוע, שנה אחר שנה, עשור אחרי עשור. או במילים שלנו: "אימון הוא לא אופציה".

בדיקה ותחקור. אנחנו בודקים כל טכניקה במגוון של תנאים, שואלים שאלות לגבי היעילות שלה והאופן בו אנחנו מבצעים אותה.

מקצועיות ותקשורת. רק קהילה של מתאמנים וותיקים הרגילים לתת ביקורת באופן מתאים ולשתף יידע של לחימה יכולה להקיף תחומי לחימה רבים. וותיקי אקבן מתאמנים בנין ג'יטסו ומוסיפים ללמוד אומנויות לחימה רבות. את הידע אנו מחלקים. מורים של שיטות לחימה אחרות מלמדים אצלנו. אנחנו מוכנים ללמוד מכל אחד שיש לו מה ללמד, אנחנו מוכנים ללמוד דברים חדשים מפני שמסורת הנינג'יטסו מבוססת על השקפת עולם של איסוף, שיפור ולימוד.

בטיחות. כבר מזמן הבנו שאם נתאמן על הקצה נהיה מוכנים לזמן קצר אבל אז יכניעו אותנו פציעות מתפעול עצמי לא נכון ומחברים הרבה לפני שיעשה את שדה הקרב. אנחנו שומרים על הבטיחות מכל משמר כדי שנוכל להתאמן שנים רבות. נינג'יטסו היא שיטת לחימה חזקה שבה מבצעים קרבות במגע מלא. קיים סיכון לפציעה בגלל הנפילות והמגע. לכן אנחנו מכינים את הגוף שלנו בהדרגה כדי שיוכל לעמוד במאמצים ונמנעים מאגרסיביות מיותרת בקרבות. ההכנה הגופנית והבגרות הם מעטפת הבטיחות שלנו.