מבוא לקורס נינג'יטסו

יוסי שריף
מדריך, יוסי שריף

כל אחד יכול לכתוב כל דבר באינטרנט, אז אל תאמין לי. במקום זאת, השתמש בתוכן של האתר בתור מכונה לייצור אמון.

מה שאני מציע הוא יוצא דופן: נינג'יטסו מסורתי שעבר דרך ארבעים שנה של מציאות מלחמה בישראל. בעולם שבו נינג'יטסו נראה לפעמים כמו משחק תחפושות, אנחנו שומרים בשקט על משהו אותנטי.
שפוט בעצמך על ידי צפייה בנתונים ובסרטונים לפני שתמשיך לקרוא. זה לא מה שחשבת.

תלמידים לא לומדים רק טכניקות - הם חלק מקהילה המתמקדת בבניית קשיחות פיזית (לקראת צבא, תוך כדי והרבה אחרי שרות צבאי), חוכמה רגשית ובהירות מחשבתית, יכולות שנשארות.

אני לא משרתם של שני אדונים, וזה אומר שאף תלמיד לא נדחה מעולם בגלל מחסור כספי. תוכניות תשלום ומלגות זמינות, כך שכסף אינו המכשול, יש מכשולים אחרים.

התחלתי ללמד בשנת 1985. אני מלמד:

  • אימון נינג'יטסו מקיף: הסילבוס העצום שלנו מכסה הכל מטכניקות עם מקל ועד אסטרטגיות ירי מתקדמות. יותר מ-10,000 טכניקות ב-1400 סרטונים. אני עובד קשה כדי לזכות באמון של התלמידים, אבל יש לי תוכנית.
  • ויסות רגשי: שליטה בטכניקות תוך כדי עימות ופתרון קונפליקטים, ישימות בחיי היומיום.
  • כושר לכל החיים: אני פיזיותרפיסט מוסמך ומאמן בכיר בוגר וינגייט, השתמש בתוכנית הכושר כדי לבנות גוף ונפש חזקים שיתמכו במסע אומנויות הלחימה שלך והרבה מעבר לכך.
אימון חרב יפנית בזמן שקיעה מול חומות העיר העתיקה

אמנות ישנה, יישומים מודרניים

הדוג'ו משפיע על כישורי העולם האמיתי. טקטיקות ונשק מודרניים בנויים על התובנות הרוחניות של בודו יפני. כל טכניקות הוויסות מוצמדות לביופידבק של מדי דופק, AI לניתוח קול וחיישני טמפרטורה ומוליכות עורית. אנחנו מודדים הרבה נתונים, וזה עוזר לגרף הלמידה להיות הרבה יותר מהיר.
חייהם של התלמידים הוותיקים שלנו השתנו כתוצאה מכך.

הצטרף לקהילה שלנו

מהיום הראשון כתלמיד תהיה לך תמיכה. עד להסמכה וגם מעבר לכך, ייעוץ אימונים זמין לכל מי זקוק לכך.

חיוכים בשקיעה אימון חרבות בעיר העתיקה בירושלים

התחל בעבודה

צפה בהקדמה שלי לנינג'יטסו ברמה 1 (חגורה צהובה) ותראה כמה שזה פשוט.

שימוש אחראי וזכויות יוצרים

שני התנאים המוקדמים לקורס זה הם קבלת אישור רפואי, וביצוע תחת מדריך מוסמך. אימון בסילבוס של אקבן מתאים לכל מי שמבקש לשלב משמעת גופנית לכל החיים עם בהירות קוגניטיבית ואיזון רגשי.

החומרים שלנו נוצרו עבור קהילת אקבן, תוך התמקדות בשימוש חינוכי ולא מסחרי. למרות שאנו מעודדים הפצת ידע, אנו גם מכבדים קניין רוחני ומייעצים ייעוץ משפטי לכל שימוש מחוץ לאקדמיה שלנו.