תוכנית הכושר והאימון הגופני של אקבן

יוסי שריף
יוסי שריף
פיזיותרפיסט B.P.T
יש תוכניות כושר שהן תוצאה של הארה פתאומית, יש כאלו שהן תוצאה של קורס קצר. תוכנית זו היא התוצאה של יותר משלושים וחמש שנות נסיון ובדיקה של הפיזיותרפיסטים והרופאים המתאמנים באקבן. התוכנית היא אחד משלושת נתיבי ההתקדמות באקבן (לימוד נינג׳יטסו, ויסות רגשי וכושר). היא הסיבה שוותיקים שלנו מתאמנים כבר יותר משלושים שנה ונמצאים בכושר שיא שמאפשר אימונים כמו ה- "24" .

יתרונות תוכנית הכושר של אקבן

  1. כניסה לכושר בכל גיל ופעילות, גם אחרי פציעה
  2. פיתוח כוח רצון ושליטה
  3. אימון לאורך עשרות שנים
  4. שימוש בכושר לוויסות רגשי
  5. לימוד תנועתי של טכניקות חדשות ולא רק אימון זהה

תוכנית אקבן מפתחת כושר גופני מעולה ומאפשרת אימון יעיל מגיל צעיר ועד זיקנה. גמישות, כוח, כושר אירובי וויסות רגשי מושגים על ידי מספר תרגילים מצומצם המאפשר אימון בכל מקום ובכל עת.

זו תוכנית הדרגתית מאוד. התוצאות שלה נבדקו לאורך מספר עשורים עם יותר מארבע מאות מתאמנים, מתאמנים שעדיין רצים חצאי מרתונים עם תיקי גב כבדים ומתרגלים קרבות אימון במגע מלא גם לאחר גיל חמישים.

נערים המתגייסים ליחידות מובחרות משתמשים בסרגלי המאמצים של תוכנית הכושר כדי לבצע הכנה לצה"ל שתפורה ליחידות עילית וגם מקטינה את אחוזי פציעות המאמץ.

תוכנית הכושר הגופני של אקבן היא תוכנית האימונים האיטית והמתונה ביותר ואנחנו משפרים אותה כבר יותר מעשרים שנה.ההתקדמות האיטית כשמתחילים את תוכנית הכושר היא הכרחית. בדרך ליכולת גבוהה אנחנו לא מרשים לעצמנו פציעה באימונים.

עבור בדיקה גופנית כללית אצל רופא, בקש ממדריך מוסמך לכך התאמה אישית של תוכנית הכושר והתחל היום. הרשם לקבוצת ריצה. זה קל יותר ממה