אודות אקבן > חוגים לאומנויות לחימה > אומנויות לחימה, נינג’יטסו, ברמת השרון

אומנות לחימה רמת השרון

מחפש אומנות לחימה מתאימה ברמת השרון ?

אתם גרים ברמת השרון ומחפשים להתאמן בקבוצה מקצועית ויוצאת דופן? הגעתם למקום הנכון. קבוצת הנינג׳יטסו של אקבן ברמה״ש התחילה לפעול בסוף שנות ה 80, ומתמחה באימון מעולה עם דגש על כושר ושליטה.

חייגו עכשיו ל 052-5108747 ותגיע לשני אימוני ניסיון. אם אתם רוצים להתאמן שנים רבות ולהתמחות בהטלות, בריחים, הגנה עצמית ובנוסף ליצור דרך חיים, אנחנו המקום בשבילכם.

לאקבן סניפים בישראל ובחו״ל ובתאום איתנו תוכלו להתאמן גם בקבוצות אחרות.

במידה ותרצו מידע אודות הארגון שלנו תוכלו לקרוא אודותיו כאן, אם תרצו לראות איך נראה אימון אצלנו המשיכו לקישור הבא.

הצטרפו עוד היום והכניסו משמעת, כושר ויכולת לחימה לחיים שלכם. 

רחוב הזית 6
הקתדרה
אולם מרכזי, מול תיכון רוטברג
יום ב’ 19:00
טלפון 052-5108747
יוסי שריף, מאמן

קרא עוד על קבוצת רמה״ש

הצטרף אלינו 052-5108747


רמת השרון נינג’יטסו – אקבן

רחוב הזית 6
הקתדרה
אולם מרכזי, מול תיכון רוטברג
יום ב’ 19:00

יוסי שריף, מאמן

לפרטים ולאימוני נסיון חינם בנינג’יטסו קרבי התקשר אלינו 052-5108747

אי שם, בעבר הרחוק, התאמנה קבוצה של נערים ברמת השרון. ההתחלה הייתה צנועה מאוד, במכון ג’ימבורי לילדים, ברחוב סוקולוב ברמת השרון. עמוק מתחת לאדמה, במרתף, ליד כדורים מתנפחים ומתחת לתמונות של מיקי מאוס – כך התחיל הדוג’ו של אקבן ברמת השרון לפני עשרים שנה.

הרבה לפני שנפתח הדוג’ו המרכזי בתל אביב, פעלה בשקט קבוצת נערים שהתאמנה בלחימה, קרב מגע והגנה עצמית בשיטת הבודו נינג’יטסו. זה היה לפני עשרים שנה.

אקבן, אקדמיית אומנויות לחימה, שלוחת רמת השרון

האקדמיה שלנו קמה ב 1986 ב-ירושלים; מספר שנים אחר כך הייתה השלוחה ברמת השרון המקום השני בו התאמנה קבוצה.

קבוצת הנערים המסורה הפכה לקבוצת בוגרים מעולה ומקצועית שלרובם דרגת חגורה שחורה, מקום האימונים הצעיר הפך לדוג’ו הכי מפואר של אקבן בישראל, בקתדרה, ורק המדריך – יוסי שריף ממשיך לחייך כמו פעם.

קבוצת וותיקים היא מקום נפלא להתחיל בו – טוב יותר מקבוצת מתחילים. בניגוד לחשש הראשוני. כשמתאמנים עם מישהו וותיק יש ביטחון גדול יותר – הוא לא יעשה טעות או יתלהב. כשמתאמנים בקבוצה וותיקה מתקדמים מהר יותר – כל אימון הוא אימון כמעט פרטי. העובדה הזו חשובה לנו כל כך שכשהתחילו קבוצות במקומות אחרים בארץ היו השחורות של רמת השרון נקודת התגבשות בכל קבוצה וקבוצה והעלו את רמת המקצועיות בלחימה קרבית.

יוסי שריף, מייסד אקבן מלמד את קבוצות הנערים והבוגרים של רמת השרון. תמיד אפשר וטוב להתקשר אליו בטלפון המיוחד של האקדמיה – 052-5108747 או להשאיר לו הודעה במייל :[email protected]

הקבוצה שהתחילה במרתף צבעוני מתאמנת עכשיו במתנס הקתדרה באולם ממוזג, עם פרקט, בלב גן יפני שהקימה המועצה המקומית. גם הנערים וגם הבוגרים זוכרים את המוטו הצנוע של הארגון: “אין קיצורי דרך”.

מפה של אומנויות לחימה אקבן ברמת השרון


View אומנויות לחימה בישראל, אקבן, בודו נינג’יטסו in a larger map

איפה ברמת השרון – כתובת

מתנ”ס הקתדרה הוא מקום של לימוד רציני. מרצים ואקדמאים מכל רחבי הארץ מעבירים בו השתלמויות וקורסים ללימודי תעודה. הקתדרא ממוקמת ברחוב הזית 6, מול בית ספר תיכון רוטברג. אנחנו מתאמנים באולם היפני החדש, עם פרקט שעליו מונחים המזרונים וחלונות תמונה ענקיים המשקיפים לגן סלעים יפני, עץ אלון ואפילו מעיין.

מסביב לדוג’ו של אקבן ברמת השרון

רמת השרון היום היא מקום תוסס המקיים רמת חיים גבוהה. לא רחוק מהדוג’ו של אקבן נמצאים מוקדי הקניות הגדולים ברחוב סוקולוב ואוסישקין. שם נמצאות חנויות מעצבים מובחרות , מעדניות וגם כמה מסעדות מצויינות.

למרות אפשרויות הבילוי אחרי אימון אנו מעדיפים לנצל את חורשת האורנים המקיפה את הדוג’ו ואת המתחם היפני. שם אפשר לשבת בלילה, לסכם את האימון, להזכיר לנערים איך זה היה פעם, ולשתות תה צמחים מגינת התבלינים של הקתדרה. התקשר אלינו 052-5108747, נשמח לתת פרטים נוספים – ברוך הבא.

street-address:6 hazait St.
locality:Ramat hasharon
country-name:Israel