אודות אקבן > חוגים לאומנויות לחימה > אומנויות לחימה, נינג’יטסו, בתל אביב

אומנות לחימה תל אביב - אקבן

מחפשים אומנות לחימה מתאימה בתל אביב?

אם אתם בוגרים, גרים בתל אביב ומחפשים קבוצה בה אפשר להתאמן לאורך שנים, קחו אותנו בחשבון. יוסי שריף, מייסד אקבן, מדריך אישית את קבוצת תל אביב מסוף שנות ה 80 ועד היום. יוסי שריף הוא פיזיותרפיסט מוסמך ובוגר קורס מורי פלדנקרייז ומשתמש בידע זה כדי ליצור סביבת אימונים בטוחה יותר. בקבוצות אנו בונים כושר גופני ושליטה כהכנה לשנים רבות של אימון. יש מתאמנים שהגיעו לפני חודש ויש וותיקים רבים המתאמנים בקבוצה למעלה משלושים שנה.

חייגו בשיחה קולית ל 052-5108747 ותגיע לשני אימוני ניסיון. אם אתם רוצים להתאמן שנים רבות ולהתמחות בהטלות, בריחים, הגנה עצמית ובנוסף ליצור דרך חיים, אנחנו המקום בשבילכם.

לאקבן סניפים בישראל ובחו״ל ובתאום תוכלו להתאמן גם בקבוצות אחרות.

במידה ותרצו מידע אודות הארגון שלנו תוכלו לקרוא אודותיו כאן, אם תרצו לראות איך נראה אימון אצלנו המשיכו לקישור הבא.

הצטרפו עוד היום והכניסו משמעת, כושר ויכולת לחימה לחיים שלכם. 

תל אביב נינג’יטסו – אקבן

הירקון 294
תיכון עירוני ה’
אולם הספורט הגדול
ימים ג׳, ה׳ 18:00-20:00
טלפון 052-5108747
יוסי שריף, מאמן

קרא עוד על קבוצת תל אביב

מערכת שעות כללית


התקשר 052-5108747


תל אביב נינג’יטסו – אקבן

הירקון 294
תיכון עירוני ה’
אולם הספורט הגדול
יוסי שריף, מאמן

אקבן, אקדמיית אומנות הלחימה נינג’יטסו, תל אביב

האקדמיה שלנו קמה ב 1986 ב-ירושלים; הדוג’ו (מקום אימון) בתל אביב רק ב 1991 אבל בעיקר בגלל המרכזיות של תל אביב הוא הפך לדוג’ו הראשי של אקבן אומנויות לחימה ותנועה.

קבוצה הכי נחמדה בעולם של מתחילים וגם ותיקים באה להתאמן אצל יוסי שריף בכל יום שלישי וחמישי בשעה 18:00. סתם לידע כללי, וותיקים אצלנו זה מעשר שנים ומעלה, מתחילים? זה כרגיל, מההתחלה.

באחד הסמינרים שלנו, סמינרים שבהם מלמדים מורים מעולים מכל העולם, אמר רנזו גרייסי, אלוף עולם לשעבר: “קשה לי להאמין שאתם ישראלים, אתם הקבוצה הכי מגניבה של אירים שראיתי”. יתכן והוא התכוון למנהג של חלק מהוותיקים לסיים את האימון בפאב התל אביב הקרוב.

יוסי שריף, מייסד אקבן מלמד את קבוצות תל אביב. תמיד אפשר וטוב להתקשר אליו בטלפון המיוחד של האקדמיה – 052-5108747 או להשאיר לו הודעה במייל :[email protected]

אנו גאים בפתיחות שלנו לטכניקות ושיטות שונות; כל אומן לחימה יכול תרום למאגר הידע הפתוח שלנו. כך נהנים תלמידים מתחילים מגישה טובה והדרגתית והופכים לאומני לחימה חזקים בשעה שהם מפנימים את המוטו הצנוע שלנו: “אין קיצורי דרך”.

איפה בתל אביב – כתובת

אולם הספורט הגדול בבית ספר תיכון עירוני ה’ הוא המקום בו אנו מתאמנים. האולם ממוקם ברחוב הירקון 294

האולם ממוקם ממש בכניסה לעיר, ליד הכניסה לנמל תל אביב. בנוסף לחניה חינם בחניון רידינג. אנו קרובים לנתיבי הריצה שליד נחל הירקון וחוף הים

country-name:Israel
locality:Tel Aviv
street-address:Hayarkon St.

אומנויות לחימה תל אביב נינג׳יטסו אקבן