אנציקלופדיה > אימוני נינג'יטסו ושיעורים בוידאו > שנת האימונים של אומנות הלחימה נינג׳יטסו > שבוע אימונים 22 אומנויות לחימה - אקבן נינג׳יטסו

נכתב ע"י יוסי שריף

סילבוס האימונים של שבוע 22 משקף גם את הצורך לעמוד בדרישות הסילבוס של שנת האימונים 2019-2020 וגם את המגבלות שכופים עלינו אמצעי זהירות מפני מגיפת הקורונה. נמשיך לחקור תיזמונים ונבצע קאטות של קוקישין ריו מרובד הסבאקי גטה.

וידאו של טכניקות שאיתן נתאמן בשבוע ה-22

וידאו של קסומיגקה קאטה - קוקישין ריו רובד שודאןוידאו של רנפו קאטה - קוקישין ריו רובד סבאקי

וידאו של אוקימו - קוקישין ריו רובד סבאקי

וידאו של תזמון 6, נינג׳יטסווידאו של טני אוטשי  • שנת האימונים הנוכחית מתוכנת בהתאם לשיטת תכנון האימונים של הפירמידה המתודית ולתוכנית הכושר של אקבן. בכל שבוע יתווספו טכניקות בוידאו המפרטות את השיעור .
  • באקבן מתאמנים מאז 1986, וותיקים רבים מתאמנים מעל עשרים שנה ואליהם מצטרפים בוגרים חדשים לקבוצה שבה תורמים הוותיקים למתאמנים החדשים הנחיה ובטיחות. תוכנית האימונים של אקבן היא מחזורית, ניתן להצטרף במהלך השנה גם באמצע התוכנית, ולהשלים אימונים בעזרת החגורות השחורות.

רקע לאימוני אומנות לחימה באקבן

באקבן לומדים אומנויות לחימה כדרך חיים. דרך חיים משמעה אימון לאורך עשרות שנים. זה מחייב אותנו ללמוד מהי תנועה נכונה, מהו אימון נכון וכיצד מפתחים ושומרים על כושר גופני מעולה כדרך חיים וכמעטפת בטיחות ללחימה. בנוסף, אנו מדגישים ויסות רגשי שהוא תוצאה של המשמעת הפנימית הנרכשת באימון. כל אחד מהמתאמנים בדוג׳ו תל אביב ודוג׳ו רמת השרון מקבל תוכנית אימונים אישית ויעוץ מיוסי שריף. אם הינך מתאמן ניתן להתקשר או לשלוח הודעה. אם אינך מתאמן רשום ואתה צריך ייעוץ והכוונה כתוב אלינו: akban[at]akban.org

קישורים לאימוני אומנות הלחימה בשנת 2019-2020

Training weeks in AKBAN year, English language