אודות אקבן > חוגים לאומנויות לחימה > אומנויות לחימה, נינג’יטסו ושטח – מודיעין, מכבים, רעות

אומנות לחימה משולבת שוהם מודיעין אקבן

מחפש אומנות לחימה מתאימה במודיעין מכבים רעות או שוהם?

אתם גרים באזור מודיעין ומחפשים להתאמן בקבוצה מקצועית ויוצאת דופן? הגעתם למקום הנכון. קבוצת הנינג׳יטסו של אקבן במודיעין ושוהם פועלת כבר שנים רבות, ומתמחה באימון מעולה עם דגש על כושר ושליטה.

חייגו עכשיו ל 052-4323212 ותגיע לשני אימוני ניסיון. אם אתם רוצים להתאמן שנים רבות ולהתמחות בהטלות, בריחים, הגנה עצמית ובנוסף ליצור דרך חיים, אנחנו המקום בשבילכם.

לאקבן סניפים בישראל ובחו״ל ובתאום איתנו תוכלו להתאמן גם בקבוצות אחרות.

במידה ותרצו מידע אודות הארגון שלנו תוכלו לקרוא אודותיו כאן, אם תרצו לראות איך נראה אימון אצלנו המשיכו לקישור הבא.

הצטרפו עוד היום והכניסו משמעת, כושר ויכולת לחימה לחיים שלכם. 

שוהם
שוהם
טלפון 052-4323212
יום א׳, 20:30
נועם הדרי, מאמן

קרא עוד על קבוצת מודיעין שוהם

התקשר והתחל להתאמן בנינג’יטסו – 0525-773939

אם את\ה חובב נינג’יטסו, אומנויות לחימה או טיפוס מצוקים, מתחילים או מתקדמים, שמתעניינים בהגנה עצמית, אומנויות לחימה משולבות ספורטיביות או מסורתיות, טיפוס צוקים ספורטיבי או מסורתי אז העיר מודיעין-מכבים-רעות היא העיר בשבילכם.
אומנויות הלחימה בישראל התפתחו מאז שנות ה-50 של המאה שעברה. אומנויות הלחימה השונות בישראל התקדמו בעשורים האחרונים בצעדי ענק עקב המצב הביטחוני וכן דרך מחקר והתפתחות שיטות האימון של ספורט הלחימה MMA.

ההתפתחות של תחום הטיפוס על מצוקים בישראל החלה בשנות ה-70 של המאה הקודמת. במהלך שנות ה-90 ותחילת המילניום השלישי חווינו התפתחות אדירה של תחום הטיפוס על מצוקים הספורטיבי והמסורתי.
האקדמיה לאומנות לחימה משולבת מסורתית אקבן יוסדה ע”י יוסי שריף בירושלים בשנת 1986. אסף הוכמן הוא תלמידו, מאז אותה שנה. אסף ייסד את האקדמיה של אקבן לאומנות לחימה משולבת מסורתית ולטיפוס מצוקים במודיעין-מכבים –רעות בשנת 1999, מיד לאחר שירותו הצבאי בבית הספר ללוחמה בטרור של צה”ל בתור לוחם ומדריך לוחמה בטרור בתחום הטיפוס והגלישה ממבנים.

האקדמיה מבוססת על לימוד ושיפור אומנות הלחימה שלנו בד בבד עם שימור המסורת. אורח החיים העירוני מחייב חינוך תלמידנו במיומנויות של שהייה ותנועה בשטח, בהן טיפוס על מצוקים. לאחר שנים של תרגול המוטו שלנו הוא “אין קיצורי דרך”. קבוצה של תלמידים מתרגלת בכל שבוע. מתחילים ומתקדמים מכל הגילאים יכולים ליהנות מהאווירה החמה והלא תחרותית לפני, בזמן, ואחרי האימון. כל שתצטרכו הוא להיות מוכנים לעבוד קשה ותוכלו להיות שייכים לקבוצה מיוחדת של אנשים.

צור קשר עם אקבן, נינג’יטסו, אומנויות לחימה, מודיעין

ניתן ליצור קשר באמצעות אי- מייל: [email protected] או באמצעות טלפון: 0525-773939
אתר הקבוצה – מודיעין

כתובת השלוחה במודיעין, מכבים, רעות

המועדון שלנו ממוקם במכון הכושר בקניון עזריאלי שבמודיעין, שליד תחנת הרכבת והאוטובוסים המרכזית במודיעין. המועדון הוא במרחק של לא יותר מ-20 דקות מהמצוקים הידועים ביותר בישראל לטיפוס מצוקים, וכן משניים מקירות הטיפוס הטובים ביותר בארץ. מתחם האימונים חדיש ומרווח ובנוסף אנו מקיימים אימון חוץ לפחות פעם בשבוע.

מפה של אקבן מודיעין, רעות, מכבים


View Larger Map

העיר מודיעין

מודיעין היא עיר צעירה. היא נוסדה בשנת 1996 ומאז התבססה כעיר למשפחות צעירות. מודיעין ידועה במסגרות החינוך המעולות שלה לילדים מכל הגילאים ולסביבה העירונית המזמינה והמתוכננת היטב. ישנם כ-100000 תושבים במודיעין והיא גדלה בקצב מסחרר, עם יותר ויותר משפחות שסימנו אותה בית שלהם.

 

 

street-address:kenyon azrieli
locality:Modiin
country-name:Israel