אודות אקבן > חוגים לאומנויות לחימה > אימונים לילדים בתל אביב – הגנה עצמית ותנועה מתקדמת

אומנויות לחימה וחינוך לילדים – טלפון: 052-4543462

אימונים לילדים בתל אביב

שלח מייל –
או התקשר לרעם מנצור, לטלפון 052-4543462

קבוצת הילדים של אקבן היא דבר ראשון בית. קבוצת שייכות עבור הילדים. האימונים מציבים בפני הילדים אתגרים שונים המהווים קרקע עשירה המאפשרת את צמיחתם האישית. רעם מנצור, המדריך, עוסק זה שנים בחינוך והוא מתמחה לא רק בלחימה ולימוד אלא גם ביחס אישי ומקבל ובגישה המשלבת גבולות עם קבלה והבנה.

אנו מתרגלים נינג’יטסו, אומנות לחימה ובה שפת תנועה מגוונת המשלבת בתוכה אפשרויות, עוצמה ובטחון חברתי בחברת השווים בגן ובבית הספר. אומנות הלחימה שלנו קיימת בארץ יותר משלושים שנה ודור המדריכים שלנו גדל אצלנו ממש, מגיל ילדות ונוער. מעבר ליתרונות הברורים של תרגול אומנויות לחימה – יכולות של ריכוז, הגנה עצמית, שיפור הדימוי והביטחון העצמי ועוד, מתווספים יתרונות תנועתיים עצומים – שימור ושיפור טווח תנועה רחב, קואורדינציה, זריזות, חיזוק, יציבה, גמישות ועוד. עבודה תנועתית חשובה במיוחד בעידן המסכים המודרני לבריאות השיכלית והגופנית. הרגל בריא של פעילות גופנית מאפשר חיים בריאים גם לגוף וגם לנפש.

אקבן הוא בית ספר בינלאומי שמרכזו בישראל המלמד אומנות לחימה כדרך חיים. לצד התנועה, ובאמצעותה, ישנו מפגש עם העצמי וביחס לאחר. מסגרת האימונים מזמנת התמודדויות רבות, ומפתחת משמעת עצמית, התמדה, יכולת לויסות עצמי והתמודדות עם קונפליקטים. האימונים הקבוצתיים מלאים אתגרים המתאימים לגילאי המתאמנות והמתאמנים ומשפרים, עקב האוירה הלא תחרותית, את היחס בין הפרט לקבוצה. האימונים מהנים, טבולים בהרבה הומור ומשחקים.

באווירה פתוחה ומקבלת הילדים זוכים ליחס אישי ולמפגש בגובה העיניים.

אם אני לא מלמד או באוניברסיטה, לומד, אני שמח תמיד לשמוע, להסביר ולגלות
ליצירת קשר במייל – 
או בטלפון 052-4543462 , רעם