אודות אקבן > חוגים לאומנויות לחימה > אומנויות לחימה, נינג’יטסו, כפר ביל”ו, שפלה

אומנויות לחימה נינג׳יטסו כפר בילו אקבן

מחפש אומנות לחימה מתאימה בכפר בילו? מדריך – ליאור כ״ץ

אתם גרים באזור כפר בילו ומחפשים להתאמן בקבוצה מקצועית ויוצאת דופן? הגעתם למקום הנכון. קבוצת הנינג׳יטסו של אקבן בכפר בילו פועלת כבר יותר מחמש עשרה שנים, ומתמחה באימון מעולה עם דגש על כושר ושליטה.

חייגו עכשיו לליאור כ״ץ 052-4500825 ותגיע לשני אימוני ניסיון. אם אתם רוצים להתאמן שנים רבות ולהתמחות בהטלות, בריחים, הגנה עצמית ובנוסף ליצור דרך חיים, אנחנו המקום בשבילכם.

לאקבן סניפים בישראל ובחו״ל ובתאום איתנו תוכלו להתאמן גם בקבוצות אחרות.

במידה ותרצו מידע אודות הארגון שלנו תוכלו לקרוא אודותיו כאן, אם תרצו לראות איך נראה אימון אצלנו המשיכו לקישור הבא.

הצטרפו עוד היום והכניסו משמעת, כושר ויכולת לחימה לחיים שלכם. 

בתי התרבות
כפר ביל״ו
מתנ״ס
יום א’ 21:00-22:45
יום ג’ 21:00-22:45

טלפון 052-4500825

ליאור כץ, מאמן

קרא עוד על קבוצת רחובות כפר בילו

Lior.jpg

קרא עוד על קבוצת כפר בילו

כפר ביל”ו הוא מושב עובדים הממוקם בצומת דרכים מרכזי בין הערים רמלה, גדרה, רחובות וקריית עקרון. חוג אומנויות הלחימה של כפר בילו מרכז אליו נערים בוגרים ומבוגרים מאזור אשדוד והשפלה ומאיזור רחובות. המושב שייך למועצה האזורית גזר והוא הוקם ב 1932.חוג אומנות הלחימה נינג’יטסו בכפר בילו (ליאור כ”ץ 052-4500825) הוקם ב-2007 כקבוצה למבוגרים מגיל 18 ומעלה ונערים מתאימים. וותיקי אקדמיית הלחימה – אקבן התאמנו באזור עוד קודם לכן.

מערכת שעות חוגים, נינג’יטסו ואומנויות לחימה כפר ביל”ו

האימונים מתקיימים בימי ראשון בשעה 21:15 ובימי שלישי בשעה 21:00 כדי להתאים את שעות האימון לשעות העבודה הארוכות של הורים, אנשי תעשיה וחקלאים מהאזור. בימי חמישי בבוקר מתקיים אימון בוקר מוקדם, חוג השכמה בלחימה, אפשר לקרוא לו, המשלח את אנשי המשפחה באזור ליום העבודה כבר שעה לאחר מכן.
באימונים בלחימת הבודו נינג’יטסו, משולבת עבודת קאטות מסורתית בזוגות יחד עם עבודה רבה על שקי אגרוף, לחימת קרקע מודרנית, כלי נשק שונים ושילוב של הכל בקרבות אימון.
תלמידי הקבוצה מגיעים מהכפר אך גם מרחובות, אשדוד וישובי אזור רחובות כגון מזכרת בתיה, גדרה, קריית עקרון, רמלה, לוד, רמות מאיר, סתריה וגני הדר.

מיקום, מפה של קבוצת אקבן נינג’יטסו כפר ביל”ו

kfar bilu dojo.jpg

אימוני ריצה, כושר גופני – אזור השפלה, קורס אקבן כפר ביל”ו

חלק מהקבוצה משתתף באימוני ריצה שלאחר כל אימון ערב. קבוצת הריצה, רצה בהדרכת ליאור באופן מינימאליסטי. זאת אומרת, יחפים או עם הנעלה מינימלית כגון VFF – נעלי הריצה הדקות של ויבראם. סגנון הריצה הזה בצרוף עם שעת הריצה המאוחרת ושדות כפר ביל”ו, יוצרים אימוני ריצה מאתגרים ומעניינים, בייחוד בלילות ללא ירח. אנו רצים בהדרגה יותר ויותר והגענו באוגוסט 2010 לריצת ארבעים דקות. חברים חדשים בקבוצת הריצה, מקבלים הדרכה נפרדת ורצים בתחילה רק חלק ממסלול הריצה המשותף. הריצה היא בקצב איטי למעט אימוני פרטלק שאנו מבצעים מעת לעת.
חלק מחברי קבוצת הריצה, רצים בטכניקת בריצה הטבעית הנלמדת אך משתמשים בנעלי ריצה רגילות. יש צורך בהתרגלות הדרגתית ביותר לריצה ברגליים יחפות, אך הטכניקה מתאימה לכל סוג הנעלה כמעט.
מכיוון שמדריך הקבוצה, ליאור כ”ץ, הוא פיזיותרפיסט ספורט המטפל בספורטאים ובחיילי יחידה מובחרת, משולב הנסיון שלו עם ההדרגה של תוכנית כושר אקבן וההשתלבות באימונים ובקבוצת הריצה מותאמת ליכולות המתאמן באופן אינדיבידואלי.

kfar bilu 1.jpg

היסטוריה של כפר ביל”ו, פעילויות וחוגים

הגרעין הראשוני של המושב החל להתארגן עוד ב1926 בעיר רחובות. הגרעין הרחובותי, אנשי “חבורת הדרום”, החליטו לקרוא את המושב על שם תנועת הביל”ויים שבאותה שנה שבה הוקם המושב, חגגה 50 שנה להווסדה. חברי הגרעין ההקמה עבדו בפרדסי רחובות כפועלים בארגון הנקרא ” הארגון האינטנסיבי להתיישבות חקלאית”.
שלושים משפחות עלו לקרקע בסוכות 1932 – תרצ”ג. במשך השנתיים שלאחר מכן התיישבו עוד עשרים משפחות במושב. חמישים המשקים התפרנסו מחקלאות בעיקר בענפי הרפת, הלול וגידול הדרים. רק בשנת 1950, הורחב הכפר בחמישים משפחות נוספות שהיו חלק משארית הפליטה מאירופה. הרחבה זו הייתה למעשה מושב חדש בצמוד למושב הישן, רחוק מעט יותר מרחובות וקרוב לקריית עקרון של היום.
הכפר כיום מונה כאלף נפשות. רק חמישה עשר משקי בית הם של חקלאים המעבדים את אדמות המושב, כל השאר עובדים מחוצה לו.
לכפר חוגים ומסורות קהילתיות רבות כגון חגיגת שבועות בתהלוכת טרקטורים, “חג כפר” – אירוע המציין את הקמת הכפר ובו חוגגים כל התושבים בהצגות על חיי הכפר, שירה וריקודים. וארועים אחרים הצמודים למועדים ולחגים הלאומיים.
בית התרבות אשר משמש לכנסי אגודות הכפר ואסיפות חבריהן משמש גם כמוקד עיקרי לפעילויות פנאי, חוגים שונים המרכזים את כל אזור שפלת החוף ושפלת יהודה. בחוגים ובפעילויות אלו בולטים אימוני הנינג’יטסו של אקבן כמקום של שלווה וריכוז התורם לכושר גופני ולאיכות חיים.

kfar bilu 2.jpg

street-address:hadarim St.
locality:kfar bilu
country-name:Israel