אומנויות לחימה, נינג’יטסו, בירושלים

מחפש אומנות לחימה מתאימה בירושלים ?

אתם גרים בירושלים ומחפשים להתאמן בקבוצה מקצועית ויוצאת דופן? הגעתם למקום הנכון. קבוצת הנינג׳יטסו של אקבן בירושלים היא הוותיקה בישראל, מאז 1986, ומתמחה באימון מעולה עם דגש על כושר ושליטה.

חייגו עכשיו ל 052-5108747 ותגיע לשני אימוני ניסיון. אם אתם רוצים להתאמן שנים רבות ולהתמחות בהטלות, בריחים, הגנה עצמית ובנוסף ליצור דרך חיים, אנחנו המקום בשבילכם.

לאקבן סניפים בישראל ובחו״ל ובתאום איתנו תוכלו להתאמן גם בקבוצות אחרות.

במידה ותרצו מידע אודות הארגון שלנו תוכלו לקרוא אודותיו כאן, אם תרצו לראות איך נראה אימון אצלנו המשיכו לקישור הבא.

הצטרפו עוד היום והכניסו משמעת, כושר ויכולת לחימה לחיים שלכם. 

ירושלים נינג’יטסו – אקבן

גבעת רם
ימים א׳, ד׳ 18:00-20:00
טלפון 052-5108747
יוסי שריף, מאמן

קרא על קבוצת ירושלים

אקבן ירושלים נוסד בשנת 1985. זו קבוצת הנינג’יטסו הוותיקה ביותר בישראל. בתחילה התאמנה הקבוצה במתנ”ס בית הכרם. רק כאשר נפתח מרכז אומנויות הלחימה העירוני, באצטדיון טדי, עברו הקבוצות לשם. במשך כל השנים האלו אימן יוסי שריף (052-5108747) מייסד האקדמיה, דאן 5 מבית הספר ביפן, את הקבוצה שהייתה הגרעין הקשה של ארגון אקבן ללחימה ומדעי העימות. רק בשנת 1991 נפתחה שלוחת אקבן בתל אביב ואחריה שלוחות רבות נוספות. קבוצת הנערים בירושלים משתמשת בתוכנית כושר אקבן כדי להגיע ממצב של אפס כושר למצב של כושר יוצא דופן. תוכנית כושר אקבן פועלת במקביל לתוכנית האימונים הקרבית ושימשה וותיקים רבים להישגים ספורטיביים, הכנה לצה”ל והכנה לגיבושים ליחידות עילית.

נער או בוגר הרוצה להתאמן באחד המקומות המקצועיים ביותר בעולם להגנה עצמית ולחימה נתקל בבעיה: במה לבחור? ירושלים (Jerusalem Ninjutsu) היום מצטיינת במגוון עצום של אומנויות לחימה מכל הסוגים והמינים: נינג’יטסו, ג’ודו, קונג פו, קרב מגע ואגרוף תאילנדי. לא תמיד היה המצב וורוד כל כך.

קבוצה מעולה של נערים ואחריה קבוצת בוגרים מגיעה להתאמן בטדי בכל יום ראשון ורביעי בערב משעה שש ואחר כך, בשיעור השני, משעה שבע וחצי. בגילה פועלת שלוחה נוספת של הארגון בניהולו של יואב אלטרמן מתחילים וותיקים יכולים להנות מהכנסת האורחים המפורסמת של אקבן. הכנסת אורחים שעליה אמר רנזו גרייסי, אחד המדריכים בסמינרים שלנו: “אתם בטוחים שאתם ישראלים? זה מזכיר לי יותר קבוצה של אירים.”

צור קשר עם הדוג’ו של אקבן בירושלים

אתה מוזמן ליצור קשר איתנו בטלפון של האקדמיה – 052-5108747 או לשלוח מייל ([email protected]).

מפה של אומנויות לחימה בירושלים


View Larger Map

אנו גאים בפתיחות שלנו וברוח הקרב המפורסמת של אקבן. כל לוחם מוזמן לבוא ותרום למאגר ידע הלחימה העצום שלנו: לחימה בידיים ריקות, מול מספר יריבים, הגנה עצמית מול סכין, כלי נשק מודרניים ומסורתיים, כל אלו נלמדים יחד עם כושר יוצא דופן שהכין כבר בוגרים רבים באקבן ליחידות עילית בצה”ל. יחד עם זאת איננו שוכחים את המוטו הצנוע שלנו: “אין קיצורי דרך”.

מסביב לדוג’ו שלנו בירושלים

מרכז העיר בירושלים הוא הציר של חיי לילה תוססים. מרכז העיר נמצא במרחק כמה דקות נסיעה לאורך רחוב עזה. באזור האקדמיה נמצא קניון מלחה שבו מספר חנויות ספורט המחזיקות בציוד לחימה ובתי קפה רבים שבהם אפשר לנוח לאחר האימון. סטודנטים רבים מנצלים את השעה המאוחרת של האימון השני (20:00-21:00) כדי להחליף אווירה ולהתאמן יחד.

וותיקים רבים מתאמנים מאז 1985 ועד היום ומקדמים בברכה ובעזרה מעשית כל מתחיל.

street-address:1st David Ayalon St.
locality:Jerusalem
country-name:Israel