אודות אקבן > מיכאל ליסק – יועץ לאחריות תאגידית

מיכאל ליסק
הגנת הסביבה, טלפון 052-3979918

מיכאל ליסק, יועץ לאחריות תאגידית סביבתית, מורה לאומנות לחימה, מדריך בשיטת גרינברג

מיכאל ליסק, בעל תואר שני בגיאוגרפיה בהתמחות של ניהול, תכנון וניהול הסביבה מהאוניברסיטה העברית. צבר הרבה נסיון בתחום הסביבתי כמנהל במערך החינוך הסביבתי של החברה להגנת הטבע וב”רשת הירוקה”. בוגר קורס מעלה למנהלי אחריות תאגידית.

הקים וריכז את הפורום הירוק של חברות ההי-טק ברעננה, פורום בו לקחו חלק נציגים של חברות ההי-טק מהגדולות בישראל שעסק בהתמקצעות בתחום האחריות הסביבתית ובשיתוף פעולה בין המגזר העיסקי לרשות המקומית שיזמה את הקמת הפורום באמצעות היחידה האזורית לאיכות- הסביבה. גיבש כיועץ מספר תכניות אחריות סביבתית לחברות עסקיות מובילות.

מיכאל ליסק הוא “וותיק אקבן – בית הספר לאומנות הלחימה”, תואר המוענק לבעלי יכולת גבוהה במיוחד המתאמנים שנים רבות. מיכאל התחיל להתאמן בקונג פו בשנת 1980 והוא לומד אומנויות לחימה אצל יוסי שריף, באקבן, משנת 1984. את קורס מדריכי אומנויות הלחימה סיים מיכאל בבית הספר למאמנים ומדריכים של מכון וינגייט בשנת 1996.

מיכאל מתגורר באזור כפרי במרכז הארץ. הוא מטפל מוסמך בשיטת גרינברג, שיטת לימוד וטיפול דרך הגוף בסימפטומים פיזיים ודפוסי התנהגות מגבילים. יחד עם העיסוק האינטנסיבי באימונים ובמשפחה מסיים כעת מיכאל את הלימודים בארגון “מעלה” להכשרת מנהלים ואנשי מפתח במגזר העסקי לניהול מקצועי של תחום האחריות החברתית. מיכאל הוא בעל תואר שני (BA) המחלקה לגיאוגרפיה של האוניברסיטה העברית והוא מתמחה בניהול, תכנון ומדיניות הסביבה. את התואר הראשון (MA) שלו סיים מיכאל בחוג ללימודי האיסלאם באוניברסיטה העברית בירושלים.

מיכאל משמש כיועץ לחברות בנושאי תכנון ויישום אחריות סביבתית. מיכאל עבד כמנחה מטעם “הרשת הירוקה” של מרכז השל, ניהל את הפרויקט החינוכי-סביבתי-קהילתי בחברה להגנת הטבע וניהל את מערך החינוך הסביבתי של החברה להגנת הטבע באזור ירושלים. לפני כן ריכז מיכאל פרויקט במחלקת התכנון הסביבתי במשרד לאיכות הסביבה, עסק בתכנון סביבתי במשרד ייעוץ לתכנון פרוייקטים של תחבורה והיה מנחה, איש צוות ומנחה מנחים בפרויקט מיכא”ל. לפני תפקידו בפרויקט מיכא”ל עבד כמאבטח במשרד הבטחון.

בצבא שרת מיכאל כלוחם בחטיבת הצנחנים ולאחר סיום המסלול עבר ליחידת עילית שם התנסה בלחימה ובה סיים את שרותו.

את שעות הפנאי שלו אוהב מיכאל לבלות בחברת משפחתו, בהליכות וליד מדורות תחת שמיים זרועי כוכבים במדבר. בביתו נהנה מיכאל מחברתם הנעימה של החתולים שלו.

את מיכאל ניתן להשיג תמיד בטלפון:052-3979918 או במייל שלו: [email protected]