אודות אקבן > אלעד בר (נגר) – מדריך אומנויות לחימה, ילדים ונוער

אומנויות לחימה וחינוך לילדים – טלפון: 050-6937927

Elad.jpg


שלח מייל –
או התקשר לאלעד בר, לטלפון 050-6937927
במקביל לאימונים לילדים בתל אביב והדרכת קבוצות אומנויות לחימה, אלעד עוסק בחינוך אלטרנטיבי ובחינוך מיוחד, עם ילדים בגילאים שונים (יסודי עד תיכון). אלעד בעל יכולות יוצאות דופן ביצירת קשר אישי עם כל ילד והתאמת תהליך ייחודי עבורו, המבוסס על דיאלוג מילולי ותנועתי. בעזרת האימון באומנויות לחימה מקנה אלעד לילדים יכולות תקשורת מילוליות ומוטוריות, מדגיש עבודה קבוצתית, בצוות, ללא תחרות, ומלמד יכולות חיים חיוביות.

ילדים המקבלים יסודות בתנועה בקבוצותיו של אלעד מוכנים לפגוש את המסגרות הלימודיות והחברתיות שבהן הם או הן משתתפים מתוך מקום של כוח, רוח צוות ויכולות תנועתיות מתקדמות.

אימון תנועתי הבנוי על יכולות מעשיות מאפשר למתאמן ולמתאמנת הצעירים לא רק ריכוז ומוטוריקה אלא, מעבר לכך, תועלת מעשית הכרחית לחיים – נפילה בטוחה, זריזות, בטחון עצמי הנובע מהתמחות ובעיקר, אפשרות לחוות הישגים ולחלוק אותם בחברת השווים.

בצבא שירת אלעד ביחידת חי”ר עילית, בעל תואר ראשון באדריכלות נוף מהטכניון, סטודנט לתואר שני בפילוסופיה ובוגר קורס חינוך דיאלוגי בהנחיית דני לסרי.

אלעד מתאמן בנינג’יטסו למעלה מ- 20 שנים, ובעל רקע עשיר באומנויות לחימה נוספות: אגרוף תאילנדי, ג’יוג’יטסו ברזילאי, טאי צ’י ועוד, ידע אשר מקנה לו אפשרויות ופרספקטיבות נוספות. .

 

את אלעד ניתן להשיג תמיד בטלפון: 0506937927 או במייל שלו  [email protected]

כושר גופני, הגנה עצמית, נינג’יטסו – טלפון: 050-6937927