משתמש פייסבוק
פוסטים: 0

עזרה בנושא צלילה במזרח

טוב אז אני יודע שהרבה מכם צוללים והרבה היו במזרח, וגם הבנתי מאלעד שיש פה חבר’ה שיוכלו להמליץ לי על מקומות מוצלחים לצלול (אתרים/מועדונים/איים מומלצים וכדומה) במדינות תאילנד, קמבודיה, וייטנאם, פיליפינים. וחוצמזה אם יש לכם טיפים בנושא כי עוד לא יצא לי לצלול בחו”ל (מבחינת תעודות, DIVELOG וכאלה.
אשמח מאוד לעזרתכם

משתמש פייסבוק
פוסטים: 0

יש לפחות שני צוללים מקצועיים, אבל אולי צריך לחכות עד אחרי שבת לתשובה

משתמש פייסבוק
פוסטים: 0

ובכן,
שהיתי מספר חודשים בתאילנד כמדריך צלילה והמידע שברשותי הוא זה:
מפוקט יש יציאות לשני טיולי צלילה ביאכטה למספר ימים (ספארי). האיים הסימיליים ( similan islands( שזו שמורת איים מדהימה ויש שם צלילות פסיכיות.איזור נוסף הוא ה- burma banks ,שזה טיול באיים הדרומיים של בורמה.בקו פיפי יש צלילות מאוד טובות.בקופנגן אין צלילות משהו וקו טאו הוא בסדר אבל לא מדהים.בכל מקרה,אם אינני טועה, בקופיפי ובטיולים היוצאים מפוקט, העונה היא מסוף דצמ’ עד סוף אפר’.שמעתי שבפיליפיניים יש צלילות מדהימות ובטח בכל האיזור הטרופי במדינות שהזכרת יש אתרים מעולים.כח התיירות המקומי בכל מדינה כבר יפנה אותך וכשתהיה שם יהיה לך כבר את מי לשאול.מאוד נוח אם יש לך את כל התעודות הדרושות כגון ביטוח ותעודה ויומן.ביטוח יש בכל מקום ואפשר לאמת את היותך צולל באינטרנט (בעיקר אם יש לך תעודת פאדי).ברוב המקומות ישמחו ויוכלו לעזור לך לצלול, כי זה גם אינטרס שלהם.אם תצליח,אני ממליץ לך להרחיק טוס ולהגיע עד אוקייניה,קרי, פלאו, איי פיג’י וכדו’ ששם זה פשוט לא יאומן מה שקורה מתחת למים…מקנא עד מאוד..תעשה חיים

משתמש פייסבוק
פוסטים: 0

תודה רבה רבה נבות,
אשתדל לרשום לעצמי ולתעד את מה שאעשה. גם את הצלילות וגם את האימונים בטייגר מואי תאי בפוקט למי שיתעניין בעתיד…טס ביום רביעי.
אתגעגע לאימונים בחיפה.
שוב תודה,
ירדן

משתמש פייסבוק
פוסטים: 0

אם אפשר להפריע קצת אז בבקשה
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=_KFK4fDJIT4]