אומנויות לחימה, נינג’יטסו, בתל אביב

מחפש אומנות לחימה מתאימה בתל אביב?

אתם גרים בתל אביב ומחפשים להתאמן בקבוצה מקצועית ויוצאת דופן? הגעתם למקום הנכון. קבוצת הנינג׳יטסו של אקבן בתל אביב התחילה לפעול בסוף שנות ה 80, ומתמחה באימון מעולה עם דגש על כושר ושליטה.

חייגו עכשיו ל 052-5108747 ותגיע לשני אימוני ניסיון. אם אתם רוצים להתאמן שנים רבות ולהתמחות בהטלות, בריחים, הגנה עצמית ובנוסף ליצור דרך חיים, אנחנו המקום בשבילכם.

לאקבן סניפים בישראל ובחו״ל ובתאום איתנו תוכלו להתאמן גם בקבוצות אחרות.

במידה ותרצו מידע אודות הארגון שלנו תוכלו לקרוא אודותיו כאן, אם תרצו לראות איך נראה אימון אצלנו המשיכו לקישור הבא.

הצטרפו עוד היום והכניסו משמעת, כושר ויכולת לחימה לחיים שלכם. 

תל אביב נינג’יטסו – אקבן

הירקון 294
תיכון עירוני ה’
אולם הספורט הגדול
ימים ג׳, ה׳ 18:00-20:00
טלפון 052-5108747
יוסי שריף, מאמן

קרא עוד על קבוצת תל אביב

מערכת שעות כללית


התקשר 052-5108747


תל אביב נינג’יטסו – אקבן

הירקון 294
תיכון עירוני ה’
אולם הספורט הגדול
יוסי שריף, מאמן

לפרטים ולאימוני נסיון חינם התקשר אלינו 052-5108747

באקבן תל אביב (Tel Aviv Ninjutsu) אין מראות, אין מכונות שעולות רבבות דולרים, אין “סצנה” ואין טרנד. הגיזרה של חליפות האימון השחורות נשארה ללא שינוי במאתיים השנה האחרונות. נכון, המקצועיות של מתודת הדרכת הלחימה שלנו מצריכה מאמץ אבל הפשטות לא זזה מילימטר. צריך רק חליפה, מגן שיניים, כפפות וסבלנות של ברזל. אל דאגה, יש לנו זוית ראיה שלנו בתוך ים המקצוענות – האימון צריך להיות גם כיף.

אם אתה רוצה ללמוד אומנות לחימה, קרב מגע או הגנה עצמית, אם אתה מתחיל או וותיק של עשרות תחרויות וקרבות, אקבן תל אביב הוא המקום המתאים ביותר להתחיל בו. תל אביב היא עיר מפתיעה במגוון התרבותי שלה: הופעות, מיצגים, מכוני ספורט, אימון חינם בחוף הים, אבל גם בתל אביב, עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות אין עוד מקום כמו הדוג’ו של אקבן.

לפרטים ולאימוני נסיון חינם התקשר ל  052-5108747

אקבן, אקדמיית אומנות הלחימה נינג’יטסו, תל אביב

האקדמיה שלנו קמה ב 1986 ב-ירושלים; הדוג’ו (מקום אימון) בתל אביב רק ב 1991 אבל בעיקר בגלל המרכזיות של תל אביב הוא הפך לדוג’ו הראשי של אקבן אומנויות לחימה ותנועה.

קבוצה הכי נחמדה בעולם של מתחילים וגם ותיקים באה להתאמן אצל יוסי שריף בכל יום שלישי וחמישי בשעה 18:00. סתם לידע כללי, וותיקים אצלנו זה מעשר שנים ומעלה, מתחילים? זה כרגיל, מההתחלה.

באחד הסמינרים שלנו, סמינרים שבהם מלמדים מורים מעולים מכל העולם, אמר רנזו גרייסי, אלוף עולם לשעבר: “קשה לי להאמין שאתם ישראלים, אתם הקבוצה הכי מגניבה של אירים שראיתי”. יתכן והוא התכוון למנהג של חלק מהוותיקים לסיים את האימון בפאב התל אביב הקרוב.

יוסי שריף, מייסד אקבן מלמד את קבוצות תל אביב. תמיד אפשר וטוב להתקשר אליו בטלפון המיוחד של האקדמיה – 052-5108747 או להשאיר לו הודעה במייל :[email protected]

אנו גאים בפתיחות שלנו לטכניקות ושיטות שונות; כל אומן לחימה יכול תרום למאגר הידע הפתוח שלנו. כך נהנים תלמידים מתחילים מגישה טובה והדרגתית והופכים לאומני לחימה חזקים בשעה שהם מפנימים את המוטו הצנוע שלנו: “אין קיצורי דרך”.

מפה של אומנויות לחימה אקבן בתל אביב


View Larger Map

איפה בתל אביב – כתובת

אולם הספורט הגדול בבית ספר תיכון עירוני ה’ הוא המקום בו אנו מתאמנים. האולם ממוקם ברחוב הירקון 294

האולם ממוקם ממש בכניסה לעיר, ליד הכניסה לנמל תל אביב. בנוסף לחניה חינם בחניון רידינג. אנו קרובים לנתיבי הריצה שליד נחל הירקון וחוף הים

מסביב לדוג’ו של אקבן בתל אביב

נמל תל אביב הוא המרכז של סצינת חיי לילה תוססת: ברים, חנויות מעצבים ומועדונים ממלאים את הנמל בכל לילה.
סצינת חיי הלילה בתל אביב היא אחת הסוערות בעולם ומסביב לדוג’ו של אקבן נמצאים כמה ממקומות היציאה המוצלחים ביותר בתל אביב, מ”יוסף” בר הטאפס המעולה ועד למקום החביב על לוחמי אקבן: דוכן הסושי Fu, שם ניתן לסיים את האימון בארוחה יפנית מסורתית.

country-name:Israel
locality:Tel Aviv
street-address:Hayarkon St.